JET-NET Careerday – 4 havo en 5 vwo

JET-NET Careerday – 4 havo en 5 vwo

Aan de hand van 20 verschillende workshops kregen onze leerlingen een impressie van enkele technische studies en bedrijven.

Testjes met hydrauliek en pneumatiek bij SMC waarmee je zware voorwerpen met gemak kunt optillen, propellers voor de Boeing 777 in elkaar zetten bij KLM, programmeren van robots bij het Dutch Nao Team, liedjes programmeren bij Microsoft, slimme constructies bouwen en testen voor de hyperloop bij TATA, nucleaire deeltjes bekijken en experimenteren met verval bij NRG/Pallas, het automatiseren van het stapelen van betonblokken en nog veel meer. Na het zien van deze toepassingen van slimme materialen, technieken en programma’s weten onze leerlingen het zeker: Je ontkomt er niet aan dat je voor bijna alles technologie nodig hebt in de toekomst! Voor zowel havo als vwo zijn er veel beroepsmogelijkheden in de technische wereld!