Medezeggenschap

Beslis jij mee?

Medezeggenschap

Om onze organisatie zo transparant mogelijk te houden en verantwoording af te leggen aan leerlingen, ouders en medewerkers heeft het Don Bosco College drie medezeggenschapsorganen. Deze ‘raden’ toetsen het beleid van de school, nieuwe plannen en vormen een adviesorgaan richting schoolleiding en schoolbestuur.
 

Medezeggenschapsraad

De Medezeggenschapsraad van het Don Bosco College is als volgt samengesteld:

 

Naam E-mailadres Functie/Sectie
Mw. L. Stokman lstokman@donboscocollege.com Voorzitter
Mw. M. Veerman mveerman@donboscocollege.com Secretaris
Dhr. T. Veerman tveerman@donboscocollege.com Onderwijzend personeel
Mw. W. Schipper wilmaschipper@donboscocollege.com Onderwijzend personeel
Dhr. A. Overmeer aovermeer@donboscocollege.com Onderwijzend personeel
Mw. D. Kras dkras@donboscocollege.com Onderwijs ondersteunend personeel
Mw. M. van Luyk moonvanluyk@kpnmail.nl Ouder
Mw. A. Hondema-de Boer ahondema@kpnmail.nl Ouder
Dhr. J. Pannekeet jack@pannekeet.nl Ouder
Sammi Lansen   Leerling
Esmee Keizer   Leerling
Marin Kaars   Leerling


Ouderraad

De ouderraad van het Don Bosco College is als volgt samengesteld:

 

Naam E-mailadres Functie/Sectie
Dhr J. Pannekeet jack@pannekeet.nl Voorzitter/MR-lid
Mw. C. Koning-Smit claudiakoningsmit@gmail.com Secretaris
Mw. M. van Luyk   MR-lid
Mw. A. Hondema-deBoer   MR-lid
Mw. M. Bodde-Steur    
Mw. L. Kes    
Mw. M. Rikkers    
Dhr C. Schilder    
Mw. I. Rijkenberg    
Dhr. D van Domselaar dvansomselaar@donboscocollege.com namems DBC

 

Leerlingenraad

De algemene leiding en coördinatie van de leerlingraad is in handen van Dhr. Biem Enters en Mevr. Linda Tol-Van Rijn.

Naam E-mailadres Fuctie/Sectie
Dhr. B. Enters benters@donboscocollege.com Docent MA
Mw. L. van Rijn lvanrijn@donboscocollege.com Docent EN

 

                 

Naam leerlingen Klas
Esmee Tol A6A
Sammi Lansen A6A
Madelief Mühren A5A
Marin Kaars A3A
Daan Jonker A3A
Esmee Keizer A4A
Babette Schilder A4A
René Kuitert B1D
Francis Veerman B1D
Chris Huider   H5D
Thomas Schilder B4A


Wil jij als leerling iets betekenen voor de school en wil je mee helpen bij de organisatie van feesten, disco, DBC dag e.d. neem dan contact op met bovenstaande personen.